ümraniye ikinci el eşya alan yerler

ümraniye ikinci el eşya alan yerler
ikinci el LCD, Led, Laptop, Ev eşyaları, Ofis Eşyaları, Antika eşyalar – ümraniye ikinci el eşya 0532 225 61 04

ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak Ümraniye’de Satmayı düşündüğünüz , değiştirmek istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı değerlendirelim ümraniye ikinci el eşya alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin evinizde bulunan tüm eşyaları satın almaktayız. Fazla eşya ayırımı yapmamaktayız. Müşterilerimizden tek ricamız çok yırtık ve paramparça olan eşyaları için bizleri aramasınlar.

ümraniye ikinci el eşya kullanılmış ürün alanlar

ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak beyaz eşyadan tutun bilgisayarlara, masa takımlarına, yatak odalarına, oturma gruplarına ve daha birçok ürünleri satın almaktayız.

Gelin eşyalarınızı ümraniye ikinci el eşya alan yerler kapsamında değerlendirelim. Getirdiğimiz kolaylıklardan bahsedecek olursan bunlardan bir tanesi eşyalarınızın ne kadar edeceği konusundaki şüpheleri kolayca ortadan kaldırmamız.

ümraniye ikinci el eşya alan yerler mağazamız İstanbul’un Her Semtinden ikinci el eski ev ve ofis  eşyalarınızı evinizden veya ofisinizden alıyoruz.

Mobilya :  Yemek Odası, yatak odası, Oturma Grubu, Koltuk takımı Çekyat, Ofis mobilyaları,  Eski antika Eşyalar ve mobilya grupları vb.

ümraniye ikinci el eşya alan yerler

Beyaz Eşya : Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima, ısıtıcı, soğutucu ve küçük ev aletleri grubu vb.

ümraniye ikinci el eşya alan yerler mağazamız Güven Spot’tan temin edebilirsiniz. Ayrıca 7/24  hizmet veren gezici ekiplerimiz, Elinizden çıkartıp paraya çevirmek istediğiniz ikinci el eski eşyalarınız için adresinizden eşyalarınızı teslim alsın ve NAKIT olarak ödemenizi sunsun.

ümraniye 2. el eşya pazarımız Güven Spot fırsatlarından yararlanmak için bizi arayınız.

bize telefon, whatsapp yada e-mail yolu ile yollayıp fiyat teklifi alabilir anlaşma durumunda araçlarımız ve ekibimiz ile sizlerin evine gelip ürünlerinizi nakit olarak evinizden alıyoruz sonrasında ikinci el eşyalarınızın taşıma ve nakliyesini yapıp evinizden eski eşyalarınızı çıkarıyoruz. bizimle irtibata geçerek elinizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kurtulabilirsiniz.

ümraniye ikinci el eşya alan yerler satmak istediğiniz Hertür kullanılmış ürünleriniz için
İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ
Cep / Mobil / Whatsapp : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web : http://ikincielesya-spot.com

ikinci el LCD
ikinci el Laptop
ikinci el cep telefonu
kullanılmış mobilya
ev eşyaların
ofis eşyaları

Hertürlü eşyalarınızı nakit olarak evinizden veya iş yerinizden alıyoruz.

ümraniye ikinci el eşya alanlar hizmet bölgelerimiz : Adem Yavuz Mahallesi , Altınşehir Mahallesi , Armağan Evler Mahallesi , Aşağı Dudullu Mahallesi , Atakent Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Cemil Meriç Mahallesi , Çakmak Mahallesi , Çamlık Mahallesi , Dumlupınar Mahallesi , Elmalıkent Mahallesi , Esenevler Mahallesi , Esenkent Mahallesi , Esenşehir Mahallesi , Fatih Sultan Mehmet Mahallesi , Hekimbaşı Mahallesi , Huzur Mahallesi , Ihlamurkuyu Mahallesi , İnkılap Mahallesi , İstiklal Mahallesi , Kazım Karabekir Mahallesi , Madenler Mahallesi , Mehmet Akif Mahallesi , Namık Kemal Mahallesi , Necip Fazıl Mahallesi , Parseller Mahallesi , Saray Mahallesi , Site Mahallesi , Şerifali Mahallesi , Tantavi Mahallesi , Tatlısu Mahallesi , Tepeüstü Mahallesi , Topağacı Mahallesi , Yaman Evler Mahallesi , Yukarı Dudullu Mahallesi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir