Kadıköy ikinci el eşya

Kadıköy ikinci el eşya

kadıköy ikinci el eşya alan yerler
ikinci el LCD, Led, Laptop, Ev eşyaları, Ofis Eşyaları, Antika eşyalar – kadıköy ikinci el eşya satmak isteyenler. 0532 225 61 04

ikinci el eşya pazarı içerisinde uzun yıllardır sizlere hizmet sunmakta olan ve günümüzde de İstanbul’un Kadıköy ilçesinde ikinci el eşya alan yerler arasında yer alan Kadıköy ikinci el eşya , aktif bir şekilde varlığını sürdürmekte, hizmetlerini sürdürmektedir.

ikinci el eşya olarak aklınıza gelebilecek her türden eşyayı barındıran Kadıköy ikinci el eşya, bu eşyaları öğrenciden, yeni evlenen çiftlere, maddi anlamda durumu olandan olmayana, sıfır eşyaya yüksek meblağlar vermek yerine daha uygun fiyata ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlamaktadır.

ikinci el eşya kadıköy

Kadıköy ikinci el eşya diğer ikinci el eşya alım ve satım hizmeti sunan firmalara göre zengin ürün çeşitliliği, ikinci el eşya satımı dışında sizlerden ikinci el eşya alımında ki pozitif farklılıkları ile 7 / 24 sizlere kapısı açık bir işletmedir.

Kadıköy ikinci el eşya ikinci el eşya satımının yanı sıra belirttiğimiz gibi sizlerden ikinci el eşya kabul etmesi sebebi ile bünyesinde ki ürünlerin devalı olarak değiştiğimi, yenilendiğini de söylememiz mümkündür. Sürekli olarak yeni ürünler ile karşınıza çıkan Kadıköy ikinci el eşya her defasında farklı ürünleri sizlere sunması sebebi ile beğeneceğiniz bir ürünü uygun fiyata satın almanıza imkân tanımaktadır.

Sizde bu şekilde ilerlemenin sürmesi için ikinci el eşya olarak elinizden çıkartmak istediğiniz ne var ise Kadıköy ikinci el eşyaya getirebilir ve nakit olarak eşyanızın tam karşılığını alabilirsiniz. Bu sayede bu döngünün sürmesine, eşyanızın ihtiyaç sahibi olan kimselere uygun fiyattan Kadıköy ikinci el eşya vasıtası ile ulaşmasını, bundan böyle eşyanızı onların kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Sizde Kadıköy ikinci el eşyayı ziyaret ederek antika eşyalara kadar her kategoriden her model eşyaya ulaşabilir, uygun fiyata ve kullanımını uzun süre yapabileceğiniz eşyaları edinebiliriz.

İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ:
Cep / Mobil : 0532 225 61 04
Whatsapp ile ürün resmi gönderebilirsiniz : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web: http://ikincielesya-spot.com

Hizmet Bölgelerimiz :
19 Mayıs Mahallesi
Acıbadem Mahallesi
Bostancı Mahallesi
Caddebostan Mahallesi
Caferağa Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Eğitim Mahallesi
Erenköy Mahallesi
Fenerbahçe Mahallesi
Feneryolu Mahallesi
Fikirtepe Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Hasanpaşa Mahallesi
Koşuyolu Mahallesi
Kozyatağı Mahallesi
Merdivenköy Mahallesi
Osmanağa Mahallesi
Rasimpaşa Mahallesi
Sahrayı Cedit Mahallesi
Suadiye Mahallesi
Zühtüpaşa Mahallesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir