Güngören ikinci el eşya

 

Güngören ikinci el eşya alanlar
Güngören eski eşya alım satım, 2.el eşya alanlar güngören, güngören 2.el eşya alanlar

Güngören ikinci el eşya alanlar , kullanılmış eşya alanlar , ikinci el eşya alanlar Güngören , 2.el eşya alan yerler ikinci el eşya pazarı içerisinde uzun yıllardır sizlere hizmet sunmakta olan ve günümüzde de İstanbul’un Güngören ilçesinde ikinci el eşya alan yerler arasında yer alan Güngören ikinci el eşya , aktif bir şekilde varlığını sürdürmekte, hizmetlerini sürdürmektedir.

Güngören ikinci el eşya alım satım

 

ikinci el eşya olarak aklınıza gelebilecek her türden eşyayı barındıran Güngören ikinci el eşya, bu eşyaları öğrenciden, yeni evlenen çiftlere, maddi anlamda durumu olandan olmayana, sıfır eşyaya yüksek meblağlar vermek yerine daha uygun fiyata ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlamaktadır.

Güngören ikinci el eşya diğer ikinci el eşya alım ve satım hizmeti sunan firmalara göre zengin ürün çeşitliliği, ikinci el eşya satımı dışında sizlerden ikinci el eşya alımında ki pozitif farklılıkları ile 7 / 24 sizlere kapısı açık bir işletmedir.

Güngören 2.el eşya alanlar

Güngören ikinci el eşya ikinci el eşya satımının yanı sıra belirttiğimiz gibi sizlerden ikinci el eşya kabul etmesi sebebi ile bünyesinde ki ürünlerin devalı olarak değiştiğimi, yenilendiğini de söylememiz mümkündür. Sürekli olarak yeni ürünler ile karşınıza çıkan Güngören ikinci el eşya her defasında farklı ürünleri sizlere sunması sebebi ile beğeneceğiniz bir ürünü uygun fiyata satın almanıza imkân tanımaktadır.

Güngören ikinci el eşya

Sizde bu şekilde ilerlemenin sürmesi için ikinci el eşya olarak elinizden çıkartmak istediğiniz ne var ise Güngören ikinci el eşyaya getirebilir ve nakit olarak eşyanızın tam karşılığını alabilirsiniz.

Bu sayede bu döngünün sürmesine, eşyanızın ihtiyaç sahibi olan kimselere uygun fiyattan Güngören ikinci el eşya vasıtası ile ulaşmasını, bundan böyle eşyanızı onların kullanmasını sağlayabilirsiniz.
Sizde Güngören ikinci el eşyayı ziyaret ederek antika eşyalara kadar her kategoriden her model eşyaya ulaşabilir, uygun fiyata ve kullanımını uzun süre yapabileceğiniz eşyaları edinebiliriz.

İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ:
Cep / Mobil : 0532 225 61 04
Whatsapp ile ürün resmi gönderebilirsiniz : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web: http://ikincielesya-spot.com

Güngören ilçesinde tüm mahallelerde sizlerin hizmetinizdeyiz.
Bir Telefon kadar yakınız.

Hizmet Bölgelerimiz

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
Akıncılar Mahallesi
Gençosman Mahallesi
Güneştepe Mahallesi
Güven Mahallesi
Haznedar Mahallesi
Mareşal Çakmak Mahallesi
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
Merkez Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Tozkoparan Mahallesi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir