güngören ikinci el eşya alanlar

Güngören ikinci el eşya alan yerler

güngören ikinci el eşya alanlar olarak Güngören’de Satmayı düşündüğünüz , değiştirmek istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı değerlendirelim

güngören ikinci el eşya alanlar
güngören ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar güngören, 2.el eşya alanlar güngören, güngören 2.el eşya alanlar, ikinci el eşya alan yerler

güngören ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya dünya olarak bize telefon, whatsapp yada e-mail yolu ile yollayıp fiyat teklifi alabilir anlaşma durumunda araçlarımız ve ekibimiz ile sizlerin evine gelip ürünlerinizi nakit olarak evinizden alıyoruz sonrasında ikinci el eşyalarınızın taşıma ve nakliyesini yapıp evinizden eski eşyalarınızı çıkarıyoruz. bizimle irtibata geçerek elinizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kurtulabilirsiniz.

Güngören 2.el eşya alanlar

güngören ikinci el eşya alanlar olarak elimden çıkarmak istediğim eski kullanılmış eşyaları nasıl satarım yada nasıl bunlardan kurtulabilirim diye düşündüğünüz antika, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el mobilya ve lokanta eşyalarınızı en yüksek fiyatlarla yerinizden nakit olarak alıyoruz ve sizler için kurtulmak istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz ürünlerden sizleri kurtarıyoruz.  sizde satmak istediğiniz tüm eşyalar için bizimle iletişime geçiniz.

Yeni nesil oluşması ile birlikte gündelik hayatta kullanımı çoğalan teknolojik aletlerin çabuk bozulması ve çok pahalı olması gündemden hiç düşmemekte. Bu teknolojik aletlerin için de en çabuk bozulanları ikinci el telefon, ikinci el buz dolapları, ikinci el çamaşır makineleri, ikinci el bilgisayarlar, ikinci el televizyon gibi evleriniz de ve günlük yaşantımız da kullandığımız tüm eşyalar geçmektedir.

güngören ikinci el eşya alanlar

sizler için hizmet veren bizlere kullanmadığınız evinizden çıkmasını istediğiniz ikinci el eşyalar’ı satarak ihtiyacınız olmayan ikinci el ev eşyası ve ikinci el ofis mobilyalarınızı değerlendirerek nakde çevirin.Siz eğer ikinci el eşya almaya veya satmaya karar verirseniz yapmanız gereken uygun bir ikinci el eşya alım satımı yapan firmayı bulup aramak. Artık bu firmalar evinize kadar gelip vereceğiniz eşyaları almakta. Satın aldığınız eşyalarda da hiçbir hasar olmamasına da dikkat ederler.

Size bu eşyalarda garanti vererek hem ucuz hem de kaliteli eşyalar sunabilirler ama bunlardan hemen önce en önemli şey ikinci el eşya piyasasını takip etmeniz ve güvenilir firmalar bulmanızdır. Hangi eşya kaça gider gibi soruların cevabını öğrenmeniz sizin için büyük avantaj olur.

Güngören 2.el eşya alan yerler

sizlerde Güngören ileçesinin tüm mahallelerinde satmak istediğiniz ürünler için bizi arayabilirsiniz.

İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ
Cep / Mobil : 0532 225 61 04
Whatsapp ile ürün resmi gönderebilirsiniz : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web : http://ikincielesya-spot.com

Güngören ilçesi ikinci el eşya alım satım Hizmet Bölgelerimiz :

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
Akıncılar Mahallesi
Gençosman Mahallesi
Güneştepe Mahallesi
Güven Mahallesi
Haznedar Mahallesi
Mareşal Çakmak Mahallesi
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
Merkez Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Tozkoparan Mahallesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir