gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar

ikinci el eşya alım satım

gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar
gaziosmanpaşa ikinci el eşya alan yerler, ikinci el eşya alım satım, gaziosmanpaşa ikinci el eşya alınır

gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar olarak Gaziosmanpaşa’da Satmayı düşündüğünüz , değiştirmek istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı değerlendirelim.

gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar

ikinci el eşya alanlar gaziosmanpaşa olarak sizlerde ikinci el eşya satan yerler arıyorum bana çok ucuza ürün lazım bekar evi kurmak istiyorum yardımcı olacak yer nereden bulabilirim diyorsanız eğer hemen bizi arayın. Size ev eşyaları konusunda yardımcı olabilir istediğiniz tarz eşyalar bulabilir, sizin için en ucuz fiyatlardan satabiliriz. Siz de bu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız eğer hemen gaziosmanpaşa 2. el eşya satan ikinci el eşya alım satım dükkanımıza geliniz. Gaziosmanpaşa semtin de kalan bir çok öğrenci bizim firmamızdan fiyatlarımız çok ucuz olduğu için ikinci el eşyalarını satın almaktadırlar.

ikinci el eşya alan yerler

gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar olarak Öğrenciler için aradığınız her türlü ikinci el eşyalar biz de çok ucuz fiyatlara bulunmaktadır. Üstelik öğrencilere özel firmamız da indirimler ve çok ucuz fiyatlar bulunmaktadır. İkinci el eşya sektörünün en iyi firması olan biz İstanbul ikinci el eşya alan yerler ve İstanbul ikinci el eşya satan yerler olarak her zaman öğrencilerimizin yanında olduk. Her zaman geleceğimiz olan öğrenciler için ucuz ikinci el eşyalar satmaya çalıştık ve hiç bir zaman onları mahcup etmedik.

eski eşya alım satım

gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar : bize telefon, whatsapp yada e-mail yolu ile yollayıp fiyat teklifi alabilir anlaşma durumunda araçlarımız ve ekibimiz ile sizlerin evine gelip ürünlerinizi nakit olarak evinizden alıyoruz sonrasında ikinci el eşyalarınızın taşıma ve nakliyesini yapıp evinizden eski eşyalarınızı çıkarıyoruz. bizimle irtibata geçerek elinizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kurtulabilirsiniz.

sizlerde Gaziosmanpaşa ileçesinin tüm mahallelerinde satmak istediğiniz ürünler için bizi arayabilirsiniz.

İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ
Cep / Mobil : 0532 225 61 04
Whatsapp ile ürün resmi gönderebilirsiniz : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web : http://ikincielesya-spot.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir