fatih ikinci el eşya alanlar

fatih ikinci el eşya alan yerler

fatih ikinci el eşya alanlar
ikinci el eşya alanlar fatih, kullanılmış eşya alanlar, fatih ikinci el eşya alanlar, 2.el eşya alan yerler

fatih ikinci el eşya alanlar olarak Fatih’de Satmayı düşündüğünüz , değiştirmek istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı bize telefon, whatsapp yada e-mail yolu ile yollayıp fiyat teklifi alabilir anlaşma durumunda araçlarımız ve ekibimiz ile sizlerin evine gelip ürünlerinizi nakit olarak evinizden alıyoruz sonrasında ikinci el eşyalarınızın taşıma ve nakliyesini yapıp evinizden eski eşyalarınızı çıkarıyoruz. bizimle irtibata geçerek elinizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kurtulabilirsiniz.

fatih ikinci el eşya alanlar

fatih ikinci el eşya alanlar  ikinci el elektornik eşya alım satım işleri yapan kişileri arıyorsanız şuanda tam yerinde bulunuyorsunuz. Kaliteli, ucuz ve sıfır kalitesin de ikinci el eşya isteyen kişiler için biz tam aradığınız yeriz. Sattığımız bütün ikinci el eşyalar kaliteli, fiyatları uygun ve sıfır gibi çok yenidir. Her türden ikinci el eşyayı bizden istediğiniz fiyatlara bulabilirsiniz. İstanbul fatih semtin de oturup ikinci el eşyalarımı satmak istiyorum, evim de fazlalık olan ikinci el eşyalarımı satıp yenilerini almak istiyorum diyorsanız eğer hemen bizimle iletişime geçiyor ve ikinci el eşyalarınızı bize satarak evinizden çıkarmak istediğiniz eşyayı nakte çeviriyorsunuz. isterseniz bizden aldığınız para ile sıfır kalitesindeki ikinci el eşyaları da bizden çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.

Fatih elektronik eşya alanlar

fatih ikinci el eşya alanlar, fatih ikinci el eşya alan yerler, fatih 2.el eşya alnlar, ikinci el eşya alanlar
fatih ikinci el eşya alanlar, fatih ikinci el eşya alan yerler, fatih 2.el eşya alnlar, ikinci el eşya alanlar

Fatih ikinci el eşya alanlar diye arattığınızda da bizi kesinlikle bulabilirsiniz. Çünkü biz sizlerin satmak istediği ikinci el eşyaları da Fatih ikinci el eşya alan yerler olarak satın almaktayız. Evimdeki bazı eşyaları yenisi ile değiştirdim ve eskileri satıp az çok para kazanmak istiyorum diyorsanız eğer hemen bize sitemizdeki iletişim numaralarından ulaşabilir ve istediğiniz 2.el beyaz eşyayı satabilirsiniz.

2.el eşya alanlar fatih

2.el eşya alan yerler fatih, antika eşya alanlar, kullanılmış eşya alanlar
2.el eşya alan yerler fatih, antika eşya alanlar, kullanılmış eşya alanlar

Fatih ikinci el eşya alanlar kapsamında sizlere avantajlı, hızlı ve güvenli bir satış yapma olanağı sunduğumuza inanıyoruz. Bu kapsamda sadece ikinci el ev eşyası değil aynı zamanda ikinci el ofis mobilyası alımı da yapmaktayız. Eğer sizler de tecrübemizden faydalanmak ve bizlerle iş yapmak şsterseniz tek yapmanız gereken bizlere telefon yoluyla ulaşmak. Müşteri temsilcimiz sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

sizlerde Fatih ileçesinin tüm mahallelerinde satmak istediğiniz ürünler için bizi arayabilirsiniz.

İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ

Cep / Mobil : 0532 225 61 04
Whatsapp ile Resim Gönderiniz : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web : http://ikincielesya-spot.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir