esenyurt ikinci el eşya alan yerler

esenyurt ikinci el eşya alanlar 

Esenyurt’ta Satmayı düşündüğünüz , değiştirmek istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı bize telefon, whatsapp yada e-mail yolu ile yollayıp fiyat teklifi alabilir anlaşma durumunda araçlarımız ve ekibimiz ile sizlerin evine gelip ürünlerinizi nakit olarak evinizden alıyoruz sonrasında ikinci el eşyalarınızın taşıma ve nakliyesini yapıp evinizden eski eşyalarınızı çıkarıyoruz. esenyurt ikinci el eşya alan yerler olarak bizimle irtibata geçerek elinizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kurtulabilirsiniz.

esenyurt ikinci el eşya alan yerler
esenyurt ikinci el eşya alan yerler

esenyurt ikinci el eşya alan yerler eviniz de olan eski kullanmadığınız beyaz eşyalarınızı bize getirebilirsiniz değerinden aldığımız ikinci el beyaz eşyalarınızı yine çok uygun fiyatlara satışa sunuyoruz.

ikinci el eşya alan yerler esenyurt

esenyurt ikinci el beyaz eşya alan yerler ya da esenyurt ikinci el beyaz eşya alanlar olarak en güvenilir ve en kaliteli ikinci el beyaz eşya hizmeti veriyoruz. İster iş yeriniz için isterseniz eviniz için çok uygun ikinci el beyaz eşyalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. sizlerde elinizdeki ikinci el beyaz eşyalarınızı nakte çevirebilmek için bizi arayınız. Kalitenin konuştuğu ikinci el eşyalar için hemen bize ulaşabilirsiniz.

esenyurt ikinci el eşya alan yerler

bizler siz değerli müşterilerimize ikinci el mobilya konusunda’da alım ve satım olarak yardımcı olmayı bir borç biliriz. evinize sıfır kalitesin de ikinci el mobilya eşya almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

esenyurt’ta oturuyor ve ikinci el mobilya ve ev eşyası ihtiyaçlarınız oluyor ise hiçbir ikinci el mobilyacıya bakmadan bize gelin pişman olmayın. Sizler de sattığımız kaliteli ve ucuz ikinci el eşyalar’ın kalitesi karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. esenyurt ikinci el mobilya alan yerler ve esenyurt ikinci el mobilya alanlar olarak birinci sınıf kalite de ucuz ikinci el mobilya eşya satıyoruz.

esenyurt ikinci el eşya alan yerler olarak biz insanlara yepyeni hayatlarında uygun ücretlere ev eşyaları, büro eşyaları satarak destekçi olmaktayız.esenyurt ikinci el eşya alanlar olarak bizlerde siz değerli müşterilerimize elimizden geldiğince ucuza ürün satmak için evindeki veya iş yerindeki ürünleri değiştiren müşterilerimizden olabildiğince ucuza ürünler alarak sizlere çok ucuza sunmaya çalışıyoruz.

Öbür taraftan evinin düzenini değiştirmek isteyen insanlarında yardımcısı olmaktayız. Siz yepyeni eşya aldığınızda bundan önce ki kullanmakta olduğunuz eşyayı nereye koyacağım endişesi çekmeden sizin isteğiniz üzere evinize gelerek ikinci el eşyalarınıza evinizde bakarak sizlere en uygun maliyeti vererek evinizden bizzat araçları ile almaktayız.

sizlerde Esenyurt ileçesinin tüm mahallelerinde satmak istediğiniz ürünler için bizi arayabilirsiniz.

ikinci el eşya alan yerler esenyurt İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ

Cep / Mobil : 0532 225 61 04
Whatsapp ile ürün resmi gönderebilirsiniz : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web : http://ikincielesya-spot.com

Esenyurt ikinci el eşya alan yerler Hizmet bölgelerimiz :

Akçaburgaz Mahallesi
Ardıçlı Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Fatih Mahallesi
Güzelyurt Mahallesi
İncirtepe Mahallesi
İnönü Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Mehterçeşme Mahallesi
Merkez Mahallesi
Namık Kemal Mahallesi
Örnek Mahallesi
Pınar Mahallesi
Saadetdere Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Talatpaşa Mahallesi
Yenikent Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir