çatalca ikinci el eşya alanlar

çatalca ikinci el eşya alanlar

çatalca ikinci el eşya alanlar
çatalca ikinci el eşya alanlar, çatalca ikinci el eşya alan yerler

çatalca ikinci el eşya alanlar olarak sizin tüm ev eşyası ihtiyaçlarınızı 2. el beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya olarak tamamlayabiliriz. Üstelik bizden alacağınız spot beyaz eşyalar sıfır gibi çok kaliteli olacaktır. Tüm komşularınız sizi kıskanacak ve sıfır eşya aldığınızı sanacaklar. Çatalca ikinci el eşya satın almak için yer arıyorsanız eğer, Çatalca’da yeni bir dükkan, cafe tarzı bir yer açmak istiyor ama açacağınız mekana eşya bulamıyorsanız, biz size en ucuz ikinci el cafe-restaurant eşyalarını bulur ve getirebiliriz.

çatalca ikinci el eşya alan yerler

çatalca ikinci el eşya alanlar ‘da Satmayı düşündüğünüz , değiştirmek istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı bize telefon, whatsapp yada e-mail yolu ile yollayıp fiyat teklifi alabilir anlaşma durumunda araçlarımız ve ekibimiz ile sizlerin evine gelip ürünlerinizi nakit olarak evinizden alıyoruz sonrasında ikinci el eşyalarınızın taşıma ve nakliyesini yapıp evinizden eski eşyalarınızı çıkarıyoruz. bizimle irtibata geçerek elinizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kurtulabilirsiniz.

çatalca 2.el eşya alanlar

Üstelik ikinci el eşya dükkanımıza da gelebilir ve istediğiniz tüm antika, ikinci el ve yeni eşyaları dükkanımızdan istediğiniz gibi seçebilirsiniz. çatalca ikinci el eşya alanlar olarak biz, sizlerin en iyi şekilde ikinci el eşya ihtiyaçlarını karşılayıp sizleri mutlu etmeyi amaçlamaktayız. İstediğiniz her türlü ikinci el yatak odası, ikinci el koltuk takımı, ikinci el led tv, ikinci el plazma tv, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası, bulaşık makinası bulabilir ve sizin için getirebiliriz. Sizin sadece istemeniz bizim için yeterlidir. çatalca ikinci el eşya alanlar ‘a kullanılmış eşya satmak & almak isteyen kişiler hemen bizimle iletişime geçin ve siz de eşya alım ve satım sorunlarından kurtulun

çatalca 2.el eşya alan yerler

çatalca ikinci el eşya alanlar olarak Kafanız da olan 2. el eşyayı bize söyleyin size ulaştıralım. Çatalca ikinci el eşya satanlar olarak öğrencilere uygun ikinci el eşyalar ile hizmetinizdeyiz. Çatalca da öğrenciyim ve yeni ev taşıyacağım uygun fiyatlı çatalca ikinci el eşya satan yerler arıyorum diyorsan bize bakmadan başkasından alma çok makul fiyatlar da öğrencilerin alabileceği kolaylıkta ve son derece konforlu ikinci el eşyalar ile hizmetinizdeyiz. Sıfır kalitesin de ikinci el eşyalar için bizi arayın.

ikinci el eşya alan yerler İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ

Cep / Mobil : 0532 225 61 04
Whatsapp ile ürün resmi gönderebilirsiniz : 0532 225 61 04
Anadolu yakası : 0216 367 59 77
Avrupa yakası : 0212 442 20 00
E-Mail : can-34@hotmail.com
Web : http://ikincielesya-spot.com

Çatalca ikinci el eşya alanlar Hizmet bölgelerimiz :
Akalan Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Aydınlar Mahallesi
Bahşayiş Mahallesi
Başak Mahallesi
Belgrat Mahallesi
Celepköy Mahallesi
Çakıl Mahallesi
Çanakça Mahallesi
Çiftlikköy Merkez Mahallesi
Dağyenice Mahallesi
Elbasan Mahallesi
Fatih Mahallesi
Ferhatpaşa Mahallesi
Gökçeali Mahallesi
Gümüşpınar Mahallesi
Hallaçlı Mahallesi
Hisarbeyli Mahallesi
İhsaniye Mahallesi
İnceğiz Mahallesi İzzettin Mahallesi Kabakça Mahallesi Kaleiçi Mahallesi Kalfa Mahallesi Karacaköy Merkez Mahallesi Karamandere Mahallesi Kestanelik Mahallesi Kızılcaali Mahallesi Muratbey Merkez Mahallesi Nakkaş Mahallesi Oklalı Mahallesi Ormanlı Mahallesi Ovayenice Mahallesi Örcünlü Mahallesi Örencik Mahallesi Subaşı Mahallesi Yalıköy Mahallesi Yaylacık Mahallesi Yazlık Mahallesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir