bakırköy ikinci el eşya alan yerler

bakırköy ikinci el eşya alan yerler

olarakBakırköy’de Satmayı düşündüğünüz , değiştirmek istediğiniz yada elinizden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı bize telefon, whatsapp yada e-mail yolu ile yollayıp fiyat teklifi alabilir anlaşma durumunda araçlarımız ve ekibimiz ile sizlerin evine gelip ürünlerinizi nakit olarak evinizden alıyoruz sonrasında ikinci el eşyalarınızın taşıma ve nakliyesini yapıp evinizden eski eşyalarınızı çıkarıyoruz. bizimle irtibata geçerek elinizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalardan kurtulabilirsiniz.

bakırköy ikinci el eşya alan yerler

Bakırköy’de yaşıyorsunuz ve mobilya’ya ihtiyacınız var. Eski mobilyanız artık kullanılacak durum da değil ise değiştirmenin zamanı da gelmiş demektir. Bakırköy İkinci el Mobilya sadece kaliteli mobilya alır ve satar. Bizleri diğer ikinci el mobilya alan yerlerden ayıran en büyük özelliğimiz sadece temiz, sağlam mobilyaları alıp satmamızdır. Mobilyalarınız 3 ila 5 yılı aşmamış ve hiç bir kusuru olmaması durumunda evinizden alıyoruz. 5 yılı aşmış kullanılmış mobilyaları kesinle almıyoruz. Gezici ekiplerimiz Bakırköy’ün her semtinde hizmet vermektedir.

Evinizi yeniliyor ve bakırköy ikinci el eşya alan yerler mi arıyorsunuz? Huzurla yapabileceğiniz alışveriş için bize ulaşabilirsiniz. İkinci el eşyalarınızı bize getirin uygun fiyatlarla alalım uygun fiyatlar ile satalım. İyi bir hizmet güzel bir alışveriş için bizimle iletişime geçebilir güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Gelin birlikte spot eşya ihtiyaçlarınızı tamamlayalım. Bizden ikinci el eşya alarak evinize arkadaşlarınızı davet edebilir onları rahatlıkla 2. El eşyalarınızda ağırlayabilirsiniz. Evde eşya eksiğiniz olduğu için üzülüyor ama sıfırına para vermeye gücünüz yetmiyor mu o zaman bizimle irtibata geçiniz.
Eşya alımı konusunda ürün grubu ayırt etmiyoruz. Pek çok kategoriden pek çok eşya alımı yapmaktayız. Sizler de bakırköy ikinci el eşya alan yerler kapsamında bizlerle çalışmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. İkinci el eşyalarınızı bizlere danışmadan lütfen elinizden çıkarmayınız. Çünkü bizler sizlere değerinde fiyatlar veriyoruz. Pazar bilgimiz ve yıllara dayanan tecrübmiz sayesinde en karlı satışları bizlere çalışarak yapabilirsiniz.

sizlerde Bakırköy ileçesinin tüm mahallelerinde satmak istediğiniz ürünler için bizi arayabilirsiniz.

iletişim : 0212 442 20 00 / Whatsapp & Mobil :  0532 225 61 04

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir